Kurumsal

HUKUK OFİSİMİZ.

SuAl Hukuk ve Ticaret Ofisi; 2000 yılında Ankara'da kurulmuş¸ kurulduğu günden itibaren büyüyerek sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da kendine önemli· bir yer edinmeyi· başarmıştır.

Avukat müvekkil ilişkisinin en temel öğesi olan güvenin artarak devam edeceğini garanti ederek, hukukun gelişen ve değişen yaşamın bir parçası olduğunu düşünmekteyiz. Ofisimiz, uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmayı prensip edinmiştir.

Ofisimiz avukat müvekkil ilişkisinin en temel öğesi olan güveni esas alarak, uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmayı prensip edinmiştir.

SuAl Hukuk ve Ticaret Ofisi, hukuki· hizmetin yanısıra, ticari· faaliyetlerde danışmanlık hizmetini· de başarı ile sürdürmektedir.

SuAl Hukuk ve Ticaret Ofisi, Türkiye ve diğer ülkelerde, her türlü hukuki·, ticari· ve mali· danışmanlık hizmetlerini· yerine getirmekte, Türkiye ve diğer ülke mahkemelerindeki· dava ve anlaşmazlıkları yürütmekte, uluslararası tahkim merkezi· ile işbirliği yaparak tahkim ile anlaşmazlıkları çözmekte, mevcut veya gerçekleştirilecek projeler için hukuki, ticari ve iktisadi· fizibilite çalışmaları gerçekleştirmedir. Bunların yanında ofisimiz muhasebe ve denetim islerini· yapmakta ve gümrükleme işlerini· yönetmektedir.

Ofisimiz ayrıca Türkiye'de bulunan bir çok yabancı Ülke Elçiliğinin resmi avukatlık ve hukuki danışmanlığını yapmakta, bunun yanında yurtdışındaki Türk Büyükelçiliklerine de hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 OFİSLER : ANKARA, İSTANBUL, ANTALYA, MERSİN, KAHİRE, İSKENDERİYE
 İLETİŞİM OFİSLERİ : FAS - TUNUS - ÜRDÜN - YEMEN - FİLİSTİN - IRAK - SUUDİYE ARABİSTAN - BAHREYN - KATAR - CEZAİR - LUBNAN - MISIR - SUDAN - UMMAN - MORİTANYA -LİBYA - SURİYE
 YABANCI DİLLER : ARAPÇA, İNGİLİZCE, ALMANCA,
 ÇALIŞMA ALANLARI : Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Enerji Hukuku, Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü, İcra ve İflas Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Tüketici Hukuku, Miras Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Taşımacılık Hukuku, İnternet Hukuku, Ticari· ve Malı· Danışmanlık Hizmetleri·